Harry Potter
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Harry Potter

Sweiki atvyke i burtu ir magijos pasauli
 
rodiklisrodiklis  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Ronaldas Vizlis

Go down 
AutoriusPranešimas
Hermiona
Hogvarsto Direktorė - Adminė
Hogvarsto Direktorė - Adminė
Hermiona


Pranešimų skaičius : 58
Join date : 2008-05-07

Ronaldas Vizlis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Ronaldas Vizlis   Ronaldas Vizlis I_icon_minitimeŠt. 05 10, 2008 9:53 am

RONALDAS BILIJUS VIZLIS
Pravardės: Visiems žinomas kaip Ronis. Norėdami Ronį įžeisti Fredis ir Džordžas jį vadindavo „Icliu Roniu“, o kai jis draugavo su Levanda Rude, ji jį vadino „Roniu Poniu“. Drakas Smirdžius, norėdamas jį išprovokuoti į jį kreipdavosi „Vizlis Karalius“, o namų elfas Dobis tiesiog „Vizliu“.
Amžius: 17. Gimė: 1980 m. kovo 1 d.
Koledžas: Grifų Gūžta
Specialūs sugebėjimai: Atrodo, jog Ronis daugelyje dalykų yra vidutiniškai gabus. Jis nėra puikus mokinys, dažniausiai nusirašo viską nuo Hermionos užrašų prieš pat egzaminus, bet sugeba gauti gerus įvertinimus ir surinkti septynis VML egzaminus baigiantis savo penktiems mokslo metams. Kaip bebūtų, Ronis yra puikus draugas. Jis yra ištikimas ir mėgsta būti saugus, kai iškyla pavojus. Taip pat yra puikus strategas, kas leidžia Roniui būti beveik neįveikiamam šachmatuose.
Skiriamoji charakteristika: Raudonplaukis, mėlynos akys ir dėvėti drabužiai. Ronis yra aukštas ir liesas. Jis turi gana dideles rankas ir pėdas ir ilgą nosį; jo veidas padengtas strazdanom. Kaip dauguma Vizlių, taip ir Ronis yra lengvai susierzinantis žmogus ir greitai išrausta kai susigėsta. Jis siaubingai bijo vorų ir kompleksuoja dėl savo mažų šeimos pajamų ir gyvenimo kokybės.
Kraujas: Grynakraujis.
Šeima: Antras pagal jaunumą vaikas Vizlių šeimoje. Ronis yra jauniausias sūnus. Jis turi penkis vyresnius brolius – Bilą, Čarlį, Persį, Fredį bei Džordžą (dvyniai) ir jaunesnę seserį Džinę.
Pirmas paminėjimas: Išminties akmuo, šeštasis skyrius.
Bendrai: Ronis yra jauniausias berniukas (ir antras vaikas pagal jaunumą apriksimai) iš septinių Vizlių vaikų. Vizliai yra tikra grynakraujų šeima, tačiau tai žmonės, kurie nesilaiko tradicijų dėl grynakraujystės, kaip Smirdžiai ir Blekai. Jie labai mažai žino apie žiobarų pasaulį ir nesusigaudo net tarp paprasčiausių jų įrenginių, tačiau Artūras Vizgis jaučia didelę silpnybę žiobarams ir jų pasauliui. Jis kolekcionuoja kištukus ir elementus bei dirbo Magijos Ministerijoje, Žiobarų daiktų netinkamo naudojimo inspekcijoje iki 1996 metų, kai jį paaukštino. Jis net buvo pakvietęs Hermionos Įkyrėlės tėvus žiobarus į Kiaurą Katilą išgerti keletą gėrimų. Nesidžiaugdamas dėl tėvo pomėgių susijusių su Žiobarų pasauliu, Ronis turi puskraujį draugą Harį Poterį ir žiobarų šeimoje gimusią Hermioną, kuriai jaučia stipresnius jausmus nei paprasta draugystė. Pagal Liucijų Smirdžių, Vizlių šeima, trumpai tariant, yra blogiausi kokie tik gali būti kraujo išdavikai; grynakraujai burtininkai kurie kaunasi prieš Juodąją magiją ir neįdeda jokių pastangų į gryno kraujo išsaugojimą.

Pirmą kartą Haris susipažino su Roniu Kings Kroso stotyje, kai jie abu pirmą kartą turėjo keliauti į Hogvartsą. Haris dar nežinojo, kaip patekti į Devintą su trim ketvirčiais peroną, o dar prisidėjo ir tai, kad Dėdė Vernonas jį kandžiai pašiepdavo, kad tokio perono nėra. Visa laimė Hariui, kad jis išgirdo šnekant Vizlių šeimyną, kaip patekti į slaptą peroną. Ronio mama, Molė, padėjo Hariui patekti į jį.

Pirmieji, kurie pastebėjo, kas yra Haris, buvo Fredis ir Džordžas ir nors Molė perspėjo savo vaikus netrukdyti Hariui, visa tai baigėsi tuo, kad jis sėdėjo kartu su Roniu toje pačioje traukinio kupė. Jie pradėjo šnekučiuotis ir nuo to karto tapo draugais. Šis procesas be jokios abejonės buvo pagreitintas dar ir dėl to, kad Haris atstūmė Drako Smirdžiaus kelionėje pasiūlytą draugystę vietoj Ronio.

Ronis, kaip ir visi Vizlių vaikai, buvo paskirtas į Grifų Gūžtą. Tai leido jo draugystei su Hariu ir toliau tęstis, nes ir Haris pateko į Grifų Gūžtą. Hermiona Įkyrėlė , Ronio nusivylimui, taip pat buvo paskirta į tą patį koledžą kaip ir jie. Ronis ir Haris iškart prisijungė prie visų tų, kurie manė, kad ji yra mergaitė, kuri viską žino ir dar yra valdinga. Visa tai pasikeitė 1991 m. Visų šventųjų dienos išvakarėse, kai Ronis įžeidė Hermioną, pasakydamas, kad ji buvo per daug savimi patenkina dėl savo rezultatų per Kerėjimo pamoką. Ji šiuos žodžius stipriai priėmė į širdį ir pasislėpus tualetuose ilgai verkė, iki tol kol Trolis įsilaužė į pilį ir užspendė ją tualete.

Parodydami būdingą Grifų Gūžtos mokiniams drąsą (ir kartu truputį kvailumo), Ronis ir Haris įsiveržė į tualetą gelbėti Hermionos ir nukautavo Trolį bei paliko jį be sąmonės. Hermiona pamelavo Profesoriai Makgonagal, kad galėto išgelbėti juos nuo bausmės ir nuo to momento jos draugystė su Roniu ir Hariu prasidėjo. Kai ji pasidarė mažiau įkyri ir labiau naudinga, Ronis pradėjo ją mėgti vis daugiau ir daugiau ir einant ketvirtiems mokslo metams jis pradėjo ją mėgti daugiau nei draugę.

1994-1995 mokslo metais, Hogvartsas iškėlė Kalėdų Balių. Ronis, kaip visada būdamas neišauklėtų manierų pasakė Hermionai, kad jis nori eiti į balių su pačia patraukliausia mergina, kokia tik yra mokykloje, kas sukėlė pasipiktinimą Hermionai. Vėliau Ronis pasako, jog Hermiona iš tikrųjų yra mergina, pabrėždamas tai labaiu kaip faktą, o ne kaip komplimentą. Jis jai pasiūlė beveik juokaudamas eiti į balių arba su juo arba su Hariu ir netikėjo ja, kai ji pasakė, kad jau turi su kuo eiti. Kai Ronis įsitikino, kad Hermiona nemelavo apie tai, kad ji jau turi porą ir, kad ta pora ne kas kitas, o Bulgarijos Kvidičo žvaigždė Viktoras Krūmas, tuomet jis labai jai pavydėjo ir buvo kupinas pykčio. Per visą balių Ronis elgėsi šaltai su Hermiona ir Krūmu (kurį, beje, ankščiau garbino) ir visiškai ignoravo savo porą Padmą Patil. Kivirčas, kuris įvyko tarp Hermionos ir Ronio po baliaus, įrodė, kad Hermiona tiksliau suprato priežastį, kodėl Ronis taip supyko pavydėjo, nei jis pats. Ji jį informavo, kad kai kitą kartą vyks balius, jis galėtų jai pasiūlyti eiti į jį su juo pirmiau, o ne pasilikti atsargai, jeigu jam nepatinka mintis, kad ji eina su kažkuo kitu.

1996-1997 mokslo metais, Ronis galiausiai suprato savo tikruosius jausmus Hermionai. Jis buvo kartu patenkintas savimi ir kartu laimingas, kai ji jam pasakė, kad planavo jį pakviesti eiti kartu su ja į Profesoriaus Trimito Kalėdų vakarėlį. Ši laimė truko trumpai, ir galiausiai baigėsi, kai Ronis netikėtai koridoriuje užklupo savo jaunesnę seserį Džinę aistringai bučiuojantis su savo vaikinu. Kai jie barėsi vienas su kitu, Džinė Roniu pasakė, jog jis taip nepatenkintas, nes pats neturi jokios patirties su merginomis. Kaip visada, Ronis priėmė Džinės žodžius giliai į širdį ir labai greitai paprastai tariant, pradėjo draugystę, kurioje beveik tik bučiuojamasi, su šeštakurse iš Grifų Gūžtos, Levanda Rude.

Ronio ekspromtinė draugystė su Levanda, jų viešas glamžymasis viešose vietose sukėlė tikriausiai didžiausią kovą tarp Ronio ir Hermionos per visus jų bendravimo metus. Būdama įsižeidus ir pikta, Hermiona paleido būrį kanarėlių ant Ronio, kas jos jas užpultų. Abu atsisakė vienas su kitu šnekėti, taip pastatydami Harį tarp jų abiejų kovų. Kai Ronis vaizdavo abejingą ir vaidino, kad jam nerūpi Hermiona, buvo gana aišku, kad tiesa yra visai kitokia. Hermiona, norėdama, kad Ronis pavydėtų, nuėjo su Kormaku Maklagenu (Ronio konkurentu į Kvidičo gynėjo vietą) į Trimito vakarėlį. Jos tikslas buvo pasiektas, nors Ronis to nepripažino. O štai jo draugystė su Levanda pradėjo irti.

Ronis ir Hermiona susitaikė per Ronio septynioliktąjį gimtadienį, kai Ronis buvo neapsižiūrėjimo dėka apnuodytas užnuodytu Ponios Rosmertos geriausiu, ąžuolinėse statinėse brandintu midumi, kuris buvo skirtas Dumbldorui. Visa laimė, kad Haris laiku sugebėjo sukišti Roniui bezuaro akmenį į jo gerklę ir taip išgelbėti Ronį. Šis incidentas privertė Hermiona užmiršti visus blogus jausmus Roniui ir prie jo atsakingai budėti Hogvartse ligoninėje. Šioje situacijoje, Ronis per miegus ištarė Hermionos vardą, taip jai įrodymas, kad galvoja ne apie Levandą, o apie ją. Be to, jis visuomet apsimesdavo miegąs, kai pas jį ateidavo Levanda, nes nenorėjo su ja šnekėtis. Neilgai trukus po šių įvykių Ronis su Levanda išsiskyrė. Ir nors Ronis su Hermiona dar nepradėjo draugauti šeštų mokslo metų pabaigoje, yra gana aišku, kad jų romantiška draugystė yra neišvengiama.

Be susidomėjimo romantiškais įvykiais, Ronis yra tikras Kvidičo fanas (remia ir palaiko „Čadlio Patrankas“), bet nėra puikus jo žaidėjas, koks norėtų, kad būtų. Visi jo broliai (išskyrus Persį) žaidė Grifų Gūžtos Kvidičo komandoje, bet Ronis jautė, kad turi nedaug šansų į ją papulti. Tada, savo penktais mokslo metais, Ronis tapo prefektu. Kaip apdovanojimą, jo tėvai jam nupirko naują šluotą – Pergalę-11, nes jis dažnai skundėsi, kad jo senoji šluota, Kometa-290, galėdavo vos aplenkti skrendančius drugelius. Ši nauja šluota suteikė Roniui vilties patekti į komandą. Jau greitai, Roniui pavyko patekti į komandą kaip saugotoju. Jis buvo nervingas žaidėjas, o dar kai pašonėje ištisai erzindavosi Fredis ir Džordžas, iš Ronio buvo nekoks saugotojas. Ronis norėjo išeiti iš komandos, bet kapitonė Andželina Džonson neleido jam to padaryti. Nepaisant visų atsitikimų, Ronis sugebėjo surengti gana įspūdingą pasirodymą per paskutinį trečią mačą tais metais. Su šiuo maču, Ronis įrodė, kad gali gerai žaisti, tiesiog jam reikia išmokti suvaldyti savo nervus. Ronio didžiausia problema Kvidičo aikštėje yra per mažas pasitikėjimas savo jėgomis.

Ronio šeštais mokslo metais Haris tapo Grifų Gūžtos Kvidičo komandos kapitonu. Ronis grįžo į komandą vėl būdamas saugotoju, tačiau šį kartą su Hermionos pagalba. Ji panaudojo Suklaidinimo kerus prieš vienintelį stiprų Ronio priešininką, Kormaką Maklageną. Ronis taip ir nesužinojo to fakto. Įgavęs šiek tiek daugiau pasitikėjimo savo jėgomis, tais metais jam būti saugotoju sekėsi geriau bei padėti komandai laimėti Hogvartso Kvidičo Taurę.

Vizlių šeima nėra labai turtinga, todėl beveik visi Ronio daiktai yra dėvėti. Jauniausias sūnus Ronis, atvyko į Hogvartsą vilkėdamas Bilo senus rūbus, Čarlio seną burtų lazdelę ir Persio seną naminę žiurkę Susną (kuri, iš tikrųjų nebuvo tikra žiurkė, o Animagas Piteris Trumputis). Pirmus dvejus metus Ronis naudojo dėvėtą burtų lazdelę – rimtas trūkumas burtininkui, o ypač kai ta lazdelė yra sulūžus ir suklijuota su lipnia juostele. Žinoma, Ronis pats buvo kaltas dėl savo sulaužytos lazdelės. Ją sulaužė tada, kai skrido su Ford Anglia į Hogvartsą ir nusileido tiesiai į Galiūną Gluosnį antrųjų savo mokslo metų pradžioje. Nepaisant viso šito, 1992-1993 už suteiktas paslaugas Hogvartsui jis gavo specialų apdovanojimą, tai ko niekada jo broliai nėra gavę. Galiausiai jam buvo nupirkta nauja lazdelė 1993-1994 mokslo metams. Jo ankstesnė lazdelė visiškai nustojo veikti po to kai Gilderojus Lokhartas ja pasinaudojo savo išrastiems kerams, kurie ištrina atmintį. Tačiau lazdelė suveikė atvirkščiai ir taip jis atsidūrė Šv. Skutelio ligoninėje dėl amnezijos.

Buvo 1993-1994 mokslo metų pabaiga, kai buvo atskleistos visos paslaptys dėl Ronio žiurkės Susnos. Kai Sirijus Blekas, burtininkas kaltinamas žmogžudyste ir kuris yra pabėgęs iš burtininkų kalėjimo Azkabane, pasakė Roniui, kad žiurkė, kurią jis pažinojo dvylika metų, iš tikrųjų yra užsimaskavęs Animagas, Ronis žinoma mažiausiai tuo patikėjo. Kaip bebūtų, paaiškinimas, kurį davė Blekas ir Remas Lupinas Žviegiančioje Būdoje, buvo trūkstamas įrodymas ir jis perdavė Susną į jų rankas, o Piterio Trumpulio laikai, kaip Ronio augintinis baigės. Roniui buvo duotas naujas augintinis – pelėda. Ironiška, bet ją jis gavo iš Sirijaus, kuris sakė, kad tai jo kaltė, kad jis nebeturi žiurkės. Džinė pelėdą pavadino (kuri priminė plunksnuotą, hyper aktyvų teniso kamuoliuką) Kiaulialiūkine. Ronis nekentė šio vardo, bet pelėda neatsiliepdavo į jokį kitą, taigi jam teko susitaikyti su šiuo vardu.

Einant ketvirtiems metams Hogvartse, Ronio ir Hario draugystei iškilo rimtas pavojus, nes Haris tapo vienu iš Hogvartso Čempionų. Iš pradžių Ronis buvo nusiminęs, bet greitai susitaikė su Hariui – iškarto po pirmosios Burtų Trikovės Turnyro užduoties, prižadėdamas padėti Hariui kiek galėdamas su likusiomis užduotimis. Po Voldemorto atgimimo 1995 m. birželio mėnesį, Ronis užstojo Harį, nepaisant sklindančių nemalonių gandų apie Harį iš Magijos Ministerijos pusės, nes ji norėjusi paneigti tiesą. Kartu su Hermiona, Ronis įtikino Harį vadovauti slaptam Apsigynimo nuo juodosios magijos mokymosi klubui, kurį pavadino „Dumbldoro Kariauna“ (sutrumpintai D.K.). Kai 1995-1996 mokslo metų pabaigoje Haris nukako į Paslapčių Departamentą, Ronis buvo vienas iš tų kelių D.K. narių, kuris buvo kartu su Hariu. Ronis buvo išvestas iš rikiuotės per kovą; pirmiausiai dėl vieno iš Mirties Valgytojų burtažodžio, o antra dėl smegenų, kurios jį užpuolė, o vėliau dėl to turėjo praleisti keletą dienų ligoninėje. Kaip bebūtų, po visų šių išbandymų Ronis ir Haris išliko geriausiais draugais.

Ronis yra aukštas, liesas ir nerangus, bet kartu ir labai ištikimas – retkarčiais sunkaus charakterio – draugas. Jam teko patirti didelių išbandymų su Hariu ir Hermiona draugystės atžvilgiu, bet viskas išsisprendė gerai. Jis taip įnirtingai saugo savo jaunėlę seserį Džinę ir norėjo, kad ji su Hariui būtų drauge. Kai jie abu pradėjo draugauti (Haris ir Džinė) einant šeštiems Ronio mokslo metams Hogvartse, jis suteikė jiems palaiminimą draugauti. Nuo pat pirmos dienos Hogvartse, Ronis visuomet užstodavo Harį. Žinant pranašystę ir Hario planus surasti bei susidoroti su Voldemortu, Ronis nusprendė būti kartu su Hariu, nesvarbu kas benutiktų.
Atgal į viršų Go down
http://harrypotter.buy-forum.com
 
Ronaldas Vizlis
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Harry Potter :: Pagrindiniai veikėjai :: Ronis Vizlis-
Pereiti į: